Meie lugu

Ettevõte sai alguse kahe väikse poisi suurest ideest. Vennad, kes julgesid unistada, panid aluse 3D-postkaartidele Design by Brothers. Ettevõte ühendab endas armastust disaini, ajalooliste hoonete ja paberi vastu, mida täiendab kirg edendada noorte ettevõtlust, toetada heategevust ja mõelda laialt.

Idee sai alguse sellest, et teenida endale taskuraha ja aidata väiksemaid lapsi. Kuna meie tädi käib tihti välismaal, siis saadab ta meile palju tervitusi postkaartidena. Meile väga meeldib neid oodata ja sellest tekkiski vennaga idee teha ise postkaarte. Kuna tavalisi postkaarte on palju, siis tahtsime teha erilisi. Nii tegimegi 3D-efektiga kaardid.

Esimene postkaart on meil juba valmis. Oleme loonud ruumilise efektiga kaardi Tallinna ühest tähtsamast majast – raekoja hoonest. Unistame, et saaksime teha postkaardid ka teistest kohtadest, näiteks Kadrioru lossist, Teletornist, Nevski katedraalist ja Lennusadamast. Mõeldes kaugemale soovime müüa enda postkaarte terves Eestis.

Tulevikus soovime pakkuda Eesti ettevõtetele ainulaadset võimalust tellida personaalseid 3D-postkaarte, millel võivad olla ajaloolise väärtusega hooned üle Eestis. See on suurepärane võimalus mõisatele, kirikutele, hotellidele ja kõikidele teistele.

Meie unistus on jõuda kaugele. Soovime laiendada tegevust lähiriikidesse. Töötame selle nimel, et meil oleks tugev bränd ja turupositsioon. Meile meeldib suurelt mõelda!

Kellele kinkida 3D-kaarte?

Design by Brothers postkaardid on mõeldud erilistele inimestele. Need on midagi enamat kui lihtsalt postkaardid. Need sümboliseerivad hoolivust, kvaliteeti ja teadlikkust ning soovi teha head lähedastele ja ühiskonnale.

Meid inspireerib see hetk, mil saaja näeb enda ees esmakordselt avanemas 3D-efekti ja tema silmad on täis üllatust, rõõmu ja sära. See on see miski, mis muudab kogu ettevõtmise meie jaoks väärtuslikuks – me jagame rõõmu ja lummust!

Meie väärtused:

Lummus ja rõõm – loome ja talletame emotsioone.

Hea teenindus– oleme sõbralikud ja personaalsed.

Unistame suurelt – soovime jõuda kaugele.

Loome ilu – postkaardid on inspireeritud kaunitest hoonetest.

Tahame, et meie laste lood oleksid edulood – arendame noorte ettevõtlust.

Teeme head – õpetame märkama läbi heategevuse.


Hakkas huvi pakkuma?